Izvođači slavnih glumaca koji će pratiti Instagram | HR.rickylefilm.com
Šminka

Izvođači slavnih glumaca koji će pratiti Instagram

Izvođači slavnih glumaca koji će pratiti Instagram

Celebrity vizažisti bi trebali slijediti na Instagram ova nagrada sezonu

Nagrade sezona je u punom zamahu i, s više pažnje na svečanosti nego ikad prije, mi smo kukast.

Tko je osvajanje velike nagrade?
Tko je stvaranje badass govore da će učiniti čeljusti pad i šake pumpa?
Tko je nosio dizajnersku haljinu od dvije sezone u budućnosti (ne, ne razumijemo kako se to radi bilo)?

I, što je najvažnije (za nas barem!), Koji je ljuljanje najviše lustworthy šminke izgleda?

Biti prvi u know, slijedite ove vizažisti koji celebrityji zadržati na brzom biranju za Zlatni globus, Oscara, SAG nagrade, ili, znate, samo iskakanje za pola litre mlijeka (jer nikad ne znate gdje su oni tajni paps mogao pojaviti).

Šminker: Emily Cheng @emilychengmakeup
Poznata klijenti: Yara Shahidi Ashley Graham
zaštitni znak izgled: Bold ženstvenost

load...

Šminker: Daniel Martin @danielmartin
Celebrity klijenata: Elisabeth Moss, Greta Gerwig
zaštitni znak izgled: A 10/10 besprijekorne baze

Šminker: Pati Dubroff @patidubroff
Poznata klijenti: Margot Robbie, Natalie Portman
zaštitni znak izgled: Prilično s rubom

Šminker: Kara Yoshimotoa Bua @karayoshimotobua
Poznata klijenti: Saoirse Ronan, Jessica Biel
zaštitni znak izgled: Obnovljeno stara škola Glamour

Šminker: Quinn Murphy @quinnmurphy
Poznata klijenti: Alison Brie, Dakota Fanning
zaštitni znak izgled: isticati se, naglašene značajke

load...

Šminker: Tyron Machhausen @tyronmachhausen
Poznata klijenti: Jessica Chastain, Naomi Watts
zaštitni znak izgled: Klasična i čisto

Šminker: Marija Phillips @maryphillips
Poznata klijenata: Olivia Munn, Hailee Steinfeld
zaštitni znak izgled: užaren kože, uređenih obrve

Šminker: visio Vanngo @hungvanngo
Poznata klijenti: Emily Ratajkowski, Kate Bosworth
zaštitni znak izgled: Smokin' vruće

Šminker: Patrick Ta @patrickta
Poznata klijenti: Chrissy Teigen, Gigi Hadid
zaštitni znak izgled: Killer konture

Šminker: Georgie Eisdell @georgieeisdell
Poznata klijenata: Claire Foy, Sophie Turner
zaštitni znak izgled: svijetle i podebljano usne

Šminker: Gianpaolo Ceciliato @gpcbeauty
Poznata klijenti: Millie Bobby Brown, Emma Roberts
zaštitni znak izgled: Klasična s twist

Šminker: Kira Nasrat @kiranasrat
Poznata klijenata: Natalia Dyer, Jessica Alba
zaštitni znak izgled: svježe kože, babydoll oči

Šminker: Molly Stern @mollyrstern
Poznata klijenti: Reese Witherspoon, Cara Delevingne
zaštitni znak izgled: Manje je više

load...