Svi dobitnici Zlatnog globusa 2018 i nominacije | HR.rickylefilm.com
Događaj

Svi dobitnici Zlatnog globusa 2018 i nominacije

Svi dobitnici Zlatnog globusa 2018 i nominacije

Zlatni globus 2018: Cijeli pobjednici popis

A Zlatni globus ide.

To je bio veliki noć za glumce i kreatora Big Little Lies, The ručni rad priča i punoljetnosti filmu Lady Bird koji je osvojio veliki na 75. Godišnjem Zlatni globus domaćin Seth Meyers. Nicole Kidman, Saoirse Ronan i Elizabeth Moss je dom svoje gongs za svoje poštuju kategorije, dok je funta K Brown je postao prvi crni glumac koji je osvojio za najboljeg glumca u TV seriji, drama nagrada.

Pogledajte potpuni popis pobjednika u nastavku:

Najbolja Motion Picture (drama)

Call Me po imenu
Dunkirk
POST
obliku vode
tri Ploče Izvan ebbing, Missouri - POBJEDNIK

Najbolja Motion Picture (Musical / komedija)

Katastrofa Artist
izaći
Najveći zabavljač
I, Tonya
Lady Bird - POBJEDNIK

Najbolja Motion Picture (animirani)

Boss bebe
uzdržavatelja
Ferdinand
Coco - dobitnik
mila Vincent [/ i]

load...

Najbolji glumac u Motion Picture (drama)

Timothée Chalamet, Call Me po imenu
Daniel Day-Lewis, Fantom navoje
Tom Hanks, post
Gary Oldman, najmračnijem trenutku - dobitnik
Denzel Washington, rimski J. Izraela, Esq.

Najbolja glumica u Motion Picture (drama)

Jessica Chastain, Mollyn igre
Sally Hawkins, oblik vode
Frances McDormand, tri Ploče Izvan ebbing, Missouri - dobitnik
Meryl Streep, post
Michelle Williams, sav novac na svijetu

Najbolji glumac u Motion Picture (Musical / komedija)

Steve Carell, Bitka spolova
Ansel Elgort, Dječji Vozač
James Franco, katastrofa Artist - POBJEDNIK
Hugh Jackman, najveći zabavljač
Daniel Kaluuya, Get Out

Najbolja glumica u Motion Picture (Musical / komedija)

Judi Dench, Victoria & Abdul
Margot Robbie, ja, Tonya
Saoirse Ronan, Lady Bird - POBJEDNIK
Emma Stone, Bitka spolova
Helen Mirren, slobodno vrijeme Seeker

load...

Najbolju sporednu ulogu u Motion Picture

Willem Dafoe, Florida Projekt
Armie Hammer, Call Me po imenu
Richard Jenkins, oblik vode
Christopher Plummer, sav novac na svijetu
Sam Rockwell, tri Ploče Vanjski ebbing, Missouri - dobitnik

Najbolja sporedna glumica u Motion Picture

Mary J. Blige, Mudbound
Hong Chau, smanjenje
Allison Janney, ja, Tonya - POBJEDNIK
Laurie Metcalf, Lady Bird
Octavia Spencer, oblik vode

Najboljeg redatelja (Motion Picture)

Guillermo del Toro, oblik Voda - dobitnik
Martin McDonagh, tri Ploče Izvan ebbing, Missouri
Christopher Nolan, Dunkirk
Ridley Scott, sav novac na svijetu
Steven Spielberg, post

Najbolji scenarij (Motion Picture)

Oblik vode
Lady Bird
Posta
Tri Ploče Izvan ebbing, Missouri - POBJEDNIK
Mollyn igre

Najbolju originalnu glazbu (Motion Picture)

Tri plakati Izvan ebbing, Missouri
Oblik vode - POBJEDNIK
Phantom Temu
Posta
Dunkirk

Najbolja Strani film

Fantastična žena
Prvo su mi je ubio oca
U Fade - dobitnik
bez ljubavi
Trg

Najbolja originalna pjesma (Motion Picture)

'Home', Ferdinand
'moćne rijeke', Mudbound
'Zapamti me' Coco
'Star', zvijezda
'This Is Me', najveći zabavljač
- POBJEDNIK

Najbolja televizijska serija (drama)

Kruna
Game of Thrones
sluškinje priča - POBJEDNIK
čudnijih stvari
ovo je nas

Najbolja Serija Televizija (komedija)

Crno-ish
prekrasnom gospođu Maisel - POBJEDNIK
Master of none
SMILF
Will & Grace

Najbolja Televizija Nastup glumca (Musical / komedija)

Anthony Anderson, Crna-ish
Aziz Ansari, Master of none - WINNER
Kevin Bacon, Volim Dick
William H. Macy, besraman
Eric McCormack, Will & Grace

Najbolja Televizija Nastup glumica (mjuzikl / komedija)

Pamela Adlon, bolje Stvari
Alison Brie, sjaj
Issa Rae, nesigurna
Rachel Brosnahan, prekrasnom gospođa Maisel - POBJEDNIK
Frankie Shaw SMILF

Najbolja Televizija Nastup glumca (drama)

Sterling K. Brown, ovo je nas - POBJEDNIK
Freddie Highmore, dobri doktor
Bob Odenkirk, Better Call Saul
Liev Schreiber, Ray Donovan
Jason Bateman, Ozark

Najbolja Televizija Nastup glumica (drama)

Caitriona Balfe, Outlander
je Claire Foy, Crown
Maggie Gyllenhaal, The Dvojka
Katherine Langford, 13 razloga zašto
Elisabeth Moss, službenica priča - POBJEDNIK

Najbolja Televizija Nastup glumca (Limited serije)

Robert De Niro, The Wizard of Lies
Jude Law, mladi papa
Kyle MacLachlan, Twin Peaks
Ewan McGregor, Fargo - dobitnik
Geoffrey Rush, Genius

Najbolja Televizija Nastup glumica (Limited serije)

Jessica Biel, grešnika
Nicole Kidman, Big Little Lies - dobitnik
Jessica Lange, svađa: Bette i Joan
Susan Sarandon, svađa: Bette i Joan
Reese Witherspoon, veliki mali Lies

Najboljeg sporednog glumca (Televizija)

Alfred Molina, svađa: Bette i Joan
Alexander Skarsgård, Big Little Lies - dobitnik
David Thewlis, Fargo
David Harbour, i čudnijih stvari
Christian Slater, g robot

Najbolji sporednu glumicu (TV)

Laura Dern, Big Little Lies

- POBJEDNIK
Ann Dowd, službenica priča
Chrissy Metz, ovo je nama
Michelle Pfeiffer, The Wizard of Lies
Shailene Woodley, Big Little Lies

Najbolja Televizija Ograničena serija ili Motion Picture Izrađen za televiziju

Big Little Lies - POBJEDNIK
Fargo
svađa: Bette Joan
grešnik
Vrh jezera: Kina Girl

Zlatni globus 2018: Svaka kosa i šminka izgledati morate vidjeti

load...