BAFTAS 2018 potpune nominacije i popis pobjednika | HR.rickylefilm.com
Događaj

BAFTAS 2018 potpune nominacije i popis pobjednika

BAFTAS 2018 potpune nominacije i popis pobjednika

BAFTA 2018 pobjednici otkrila

Tri plakati Izvan ebbing, Missouri očistio.

To je bio veliki noć na 2018 BAFTA nagrada za tri Ploče Izvan ebbing, Missouri, oduzimanje pobjeda za najbolji film, najboljeg britanskog filma, najbolji scenarij i najbolju sporednu ulogu i najbolji glavna glumica za glumcima Sam Rockwell i Frances McDormand.

Domaćin je Absolutely Fabulous zvijezda Joanna Lumley, navečer i vidio veliku pobjedu britanski glumac Daniel Kaluuya, nagrađen kao EE zvijezda u usponu za njegovu ulogu u izaći.

Pogledajte potpuni popis pobjednika u nastavku:

Za najbolji film

Call Me po imenu
najmračnijem trenutku
Dunkirk
obliku vode
tri Ploče Izvan ebbing, Missouri - POBJEDNIK

Izvanredna britanski film

Darkest Hour
Staljinove smrti
Božje vlastite zemlje
Lady Macbeth
Paddington 2
Tri plakati Vanjski ebbing, Missouri - dobitnik

load...

Najbolja direktor

Blade Runner 2049 - Denis Villeneuve
Call Me po imenu - Luca Guadagnino
Dunkirk - Christopher Nolan
Oblik vode - Guillermo Del Toro - dobitnik
tri plakati Izvan ebbing, Missouri - Martin McDonagh

Najbolja glavna glumica

Annette Bening - filmske zvijezde ne umiru u Liverpoolu
Frances McDormand - Tri plakatima Izvan ebbing, Missouri - dobitnik
Margot Robbie - I, Tonya
Sally Hawkins - Oblik vode
Saoirse Ronan - Lady Bird

Najbolji glavni glumac

Daniel Day-Lewis - Phantom Temu
Daniel Kaluuya - Get Out
Gary Oldman - Darkest Hour - POBJEDNIK
Jamie Bell - filmske zvijezde ne umiru u Liverpoolu
Timothee Chalamet - Call Me po imenu

Najbolju sporednu glumicu

Allison Janney - Ja, Tonya - POBJEDNIK
Kristin Scott Thomas - Darkest Hour
Laurie Metcalf - Lady Bird
Lesley Manville - Fantom teme
Octavia Spencer - Oblik vode

load...

Najbolju sporednu ulogu

Christopher Plummer - sav novac na svijetu
Hugh Grant - Paddington 2
Sam Rockwell - Tri plakati Vanjski ebbing, Missouri - POBJEDNIK
Willem Dafoe - Florida Projekt
Woody Harrelson - Tri plakati Vanjski ebbing, Missouri

EE Star nagrada Rising (glasali za javnost)

Daniel Kaluuya - POBJEDNIK
Firenca Pugh
Josh O'Connor
Tessa Thompson
Timothee Chalamet

Izvanredna Debi britanski scenarist, redatelj i producent

Vampir
Nisam vještica - POBJEDNIK
Jawbone
Britanija nas
Lady Macbeth

Film nije na engleskom jeziku

Elle
Prvo su ubili mog oca
sluškinje - dobitnik
bez ljubavi
prodavač

Najbolji dokumentarni

Grad duhova
Nisam ti Negro - POBJEDNIK
Ikar
Neugodna Nastavak
Jane

Najbolji animirani film

Coco - POBJEDNIK
Voljeti Vincent
Moj život tikvica

Najbolja Izvorni scenarij

Get Out
sam, Tonya
Lady Bird
obliku vode
tri Ploče Izvan ebbing, Missouri - POBJEDNIK

Najbolji adaptirani scenarij

Call Me po imenu - dobitnik
Staljinove smrti
filmske zvijezde ne umiru u Liverpoolu
Molly Game
Paddington 2

Najbolja Izvorni Glazba

Blade Runner 2049 - Benjamin Wallfisch, Hans Zimmer
Darkest Hour - Dario Marianelli
Dunkirk - Hans Zimmer
Phantom Tema - Jonny Greenwood
Oblik vode - Alexandre Desplat - POBJEDNIK

Najbolja kinematografija

Blade Runner 2049 - Roger Deakins - POBJEDNIK
Darkest Hour - Bruno Delbonnel
Dunkirk - Hoyte van Hoytema
Oblik vode - Dan Laustsen
tri Ploče Izvan ebbing, Missouri - Ben Davis

Najbolja Uređivanje

Dječji Vozač - Jonathan Amos, Pavao Machliss - POBJEDNIK
Blade Runner 2049 - Joe Walker
Dunkirk - Lee Smith
Oblik vode - Sidney Wolinsky
Tri plakati Izvan ebbing, Missouri - Jon Gregory

Najbolja Izrada i dizajn

Ljepotica i zvijer - Sarah Greenwood, Katie Spencer
Blade Runner 2049 - Dennis Gassner, Alessandra Querzola
Darkest Hour - Sarah Greenwood, Katie Spencer
Dunkirk - Nathan Crowley, Gary Fettis
Oblik vode - Paul Austerberry, Jeff Melvin, Shane Vieau - POBJEDNIK

Najbolja kostimografija

Ljepotica i zvijer - Jacqueline Durran
Darkest Hour - Jacqueline Durran
sam, Tonya - Jennifer Johnson
Phantom Tema - Mark Bridges - POBJEDNIK
Oblik vode - Luis Sequeira

Najbolja šminka i kose

Blade Runner 2049 - Donald Mowat Kerry Upozori
najmračnijem trenutku - David Malinowski, Ivana Primorac, Lucy Sibbick, Kazuhiro Tsuji -
POBJEDNIK
sam, Tonya - Deborah La Mia Denaver, Adruitha Lee
Victoria & Abdul - Daniel Phillips
Wonder - Naomi Bakstad, Roberta A. Pandini Arjen Tuiten

Najbolji zvuk

Dječji Vozač - Tim Cavagin, Marija H. Ellis, Julian Slater
Blade Runner 2049 - Ron Bartlett, Doug hemphill Mark Mangini, Mac Ruth
Dunkirk - Richard King, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo, Marko Weingarten - POBJEDNIK
Oblik vode - Christian Cooke, Glen Gauthier, Nathan Robitaille, Brad Zoern
Star Wars: The Last Jediji - Ren Klyce David Parker, Michael Semanick, Stuart Wilson, Matthew Wood

Best Special Visual Effects

Blade Runner 2049 - POBJEDNIK
Dunkirk
obliku vode
Star Wars: The Last Jediji
rat za Planet majmuna

Britanska kratka animacija

Imaju srce
Mamoon
Poljaci Osim - dobitnik

Britanski kratki film

Aamir
Kauboj Dave - dobitnik
utopljenika
Radni
Wren Boys

load...