Harry Potter osvaja Olivierove nagrade - popis pobjednika u Fullu | HR.rickylefilm.com
Brandovi

Harry Potter osvaja Olivierove nagrade - popis pobjednika u Fullu

Harry Potter osvaja Olivierove nagrade - popis pobjednika u Fullu

Ošamutiti! Harry Potter & The Proklet dijete razbija Olivier nagrade evidencije

Pročitajte cijeli popis dobitnika iz čarobne noći za naše najdraže čarobnjaka ⚡️

Harry Potter i Proklet Dijete razbio britanske kazališne evidencije u nedjelju navečer osvojivši devet od svojih 11 nominacija Na Olivier nagrade - tuče Dosadašnji dobitnici Matildu i znatiželjni incident psa u noćnu koji je imao po sedam postati najveći pobjednik u Oliviers povijesti.

Noma Dumezweni i Anthony Boyle (na slici) je osvojio najboljeg sporednog glumca i glumicu u predstavi za njihove uloge kao Hermione i Škorpiona, a Jamie Parker pobijedio najboljeg glumca u drami za igranje Harry Potter.

Proklet Dijete je također uzeo najbolju predstavu, a nagrade za zvuk, rasvjetu, kostima i scenografije, te najboljeg redatelja za John Tiffany.

„Moć mašte je beskonačan”, rekao je Tiffany u svom govoru. „Moramo ga sada više nego ikad.”

load...

Bila je to nevjerojatna noć za britanskog teatra s drugim ističe uključujući Billie Piper pobjednički najbolju glumicu za Yerma, izvrsna Dan Beskrajni uzimajući najbolji mjuzikl i Kenneth Branagh se priznanje za njegov izvanredan doprinos.

Ceremonija je održana u Royal Albert Hallu, gdje gosti A-lista uključuje Game of Thrones zvijezde Kit Harington i Rose Leslie.

Popis Olivier nagrade dobitnici

Najbolji glumac u sporednoj ulozi u glazbenom
Adam J. Bernard za Dreamgirls u Savoy kazalište

Najbolja glumica u sporednoj ulozi u glazbenom
Rebecca Trehearn za Show Boat u New London Theatre

Izvanredna postignuća u glazbenoj
školi za rock mjuziklu - Tri dječja bendovi koji sviraju instrumente uživo svaku večer u New London Theatre

Najbolja novi proizvodni ples
Betroffenheit Crystal Pite i Jonathan Young na Sadler je Wells

load...

Izvanredna postignuća u plesnoj
Engleski nacionalni balet za širenje raznih svog repertoara s Giselle i rekla je Sadler je Wells

Najbolja zabava i obiteljske
Crvene cipele na Sadler je Wells

Najbolja kazalište koreograf
Matthew Bourne za crveni cipele na Sadler je Wells

Najbolji glazbeni preporod
Isus Krist Superstar u Park Ljetnoj pozornici Regent

Najbolji glumac u glazbenoj
Andy Karla za Beskrajni dan na Old Vic

Najbolja glumica u glazbenom
Amber Riley za Dreamgirls u Savoy kazalište

Najbolja oživljavanje
Yerma u Young Vic

Najbolja nova komedija
Naše dame trajnog pojačanje u Nacionalnom kazalištu - Dorfman

Iznimna postignuća u affiliate kazalištu
Rotterdam na Trafalgar Studios 2

Najbolja rasvjeta dizajn
Neil Austin za Harry Potter i Proklet Dijete u Palace Theatre

Najbolji dizajn zvuka
Gareth Pržite Harry Potter i Proklet Dijete u Palace Theatre

Najbolja kostimografija
Katrina Lindsay za Harry Potter i Proklet Dijete u Palace Theatre

Najbolja scenografije
Christine Jones za Harry Potter i Proklet Dijete u Palace Theatre

Najbolji glumac u sporednoj ulozi
Anthony Boyle za Harry Potter i ukletom djeteta u Palace Theatre

Najbolja glumica u sporednoj ulozi
Noma Dumezweni za Harry Potter i ukletom djeteta u Palace Theatre

Najbolja nova produkcija opere
Akhnaten na London Coliseum

Izvanredna postignuća u operi
Mark Wigglessworthovoj za svoje vođenje Don Giovanni i Lulu na London Coliseum

Najbolji glumac
Jamie Parker za Harry Potter i Proklet Dijete u Palace Theatre

Najbolja glumica
Billie Piper za Yerma u Young Vic

Najbolji redatelj
John Tiffany za Harry Potter i Proklet Dijete u Palace Theatre

Najbolja nova igra
Harry Potter i Proklet Dijete u Palace Theatre

Najbolji novi mjuzikl
dan Groundhog na Old Vic

Posebna nagrada
Sir Kenneth Branagh

load...